دستگاه ربات پینگ پنگ توپ انداز تنیس روی میز

دستگاه ربات پینگ پنگ توپ انداز تنیس روی میز :

جدیدترین و تنها ربات های پینگ پنگ مخصوص توپ های جدید ۴۰+ پلاستیکی ، با نام ربات های پینگ پنگ اویکی توسط فروشگاه کانون پینگ پنگ ایران وارد شده است.پیش از این ربات های پینگ پنگ فقط با توپ های قدیمی ۴۰ میل سلولوئیدی کار میکردند و توپ های ۴۰+ ( با قطر حدود ۴۱ میل ) از دهنه ی پرتاب ربات پینگ پنگ رد نمیشدند و گیر میکردند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ربات های پینگ پنگ اویکی به سایت PINGPONGSHOP.IR مراجعه کنید.

ربات پینگ پنگ توپ انداز دستگاه مناسب برای تمرین در هر زمان و در هر مکان میباشد. قیمت دستگاه توپ انداز پینگ پنگ با توجه به دسترس بودن همیشگی بسیار مناسب است. وسیله ای که بسیاری از بازیکنان تیم های ملی جهان از آن ، برای تمرین در زمان هایی که به مربی و حریف تمرینی دسترسی ندارند ، استفاده میکنند.

قیمت دستگاه توپ انداز پینگ پنگ کورنیلیو ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومن میباشد. جهت خرید ربات تنیس روی میز به سایت PINGPONGSHOP.IR  یا   TABLETENNISSHOP.IR  مراجعه کنید. برای مشاوره در مورد خرید لوازم پینگ پنگ وو سوال در مورد خرید ربات پینگ پنگ با شماره ۰۹۱۲۸۱۲۶۸۰۱ تماس و در صورت عدم تماس ، به همین شماره تلگرام بدید.

ربات توپ انداز پینگ پنگ اسپین ها و پیج های مختلف را در نقاط مختلف میز با سرعت های متنوع پرتاب میکند و سرعت دست و سرعت و استقامت پا و در نتیجه آمادگی جسمانی و رقص پا را در بازیکنان تنیس روی میز افزایش میدهد و همه ی اینها کمک میکند تا سرعت عکس العمل بازیکنان زیاد تر شود. ربات بخشی از کار مربیان پینگ پنگ جهان ، یعنی توپ اندازی را انجام میدهد و بسیاری از بازیکنان تیم های ملی جهان ، ساعت هایی در هفته را به تمرین با ربات پینگ پنگ یا مربی میگذارند. قیمت دستگاه پرتاب توپ پینگ پنگ ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومن میباشد.

ربات توپ انداز تنیس روی میز میتواند در سرعت ها و فرکانس ها ( تعداد در دقیقه ) و سرعت های متفاوت سر تنظیم شود.طبیعتا سرعت های پایین تر مخصوص ابتدای تمرین به منظور گرم کردن و خصوصا مناسب برای بازیکنان تنیس روی میز با سطح مبتدی تا نیمه حرفه ایست و سرعت بالاتر مناسب بعد از گرم شدن و مناسب بازیکنان تنیس روی میز نیمه حرفه ای تا حرفه ایست. دستگاه ربات پینگ پنگ توپ انداز تنیس روی میز کورنیلیو بهترین وسیله برای تمرین شما بدون دسترسی به مربی ، حریف تمرینی یا نرفتن به باشگاه است