دستگاه ربات پینگ پنگ توپ انداز تنیس روی میز

دستگاه ربات پینگ پنگ توپ انداز تنیس روی میز :

جدیدترین و تنها ربات های پینگ پنگ مخصوص توپ های جدید ۴۰+ پلاستیکی ، با نام ربات های پینگ پنگ اویکی توسط فروشگاه کانون پینگ پنگ ایران وارد شده است.پیش از این ربات های پینگ پنگ فقط با توپ های قدیمی ۴۰ میل سلولوئیدی کار میکردند و توپ های ۴۰+ ( با قطر حدود ۴۱ میل ) از دهنه ی پرتاب ربات پینگ پنگ رد نمیشدند و گیر میکردند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ربات های پینگ پنگ اویکی به سایت PINGPONGSHOP.IR مراجعه کنید.

ربات پینگ پنگ توپ انداز دستگاه مناسب برای تمرین در هر زمان و در هر مکان میباشد. قیمت دستگاه توپ انداز پینگ پنگ با توجه به دسترس بودن همیشگی بسیار مناسب است. وسیله ای که بسیاری از بازیکنان تیم های ملی جهان از آن ، برای تمرین در زمان هایی که به مربی و حریف تمرینی دسترسی ندارند ، استفاده میکنند.

قیمت دستگاه توپ انداز پینگ پنگ کورنیلیو ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومن میباشد. جهت خرید ربات تنیس روی میز به سایت PINGPONGSHOP.IR  یا   TABLETENNISSHOP.IR  مراجعه کنید. برای مشاوره در مورد خرید لوازم پینگ پنگ وو سوال در مورد خرید ربات پینگ پنگ با شماره ۰۹۱۲۸۱۲۶۸۰۱ تماس و در صورت عدم تماس ، به همین شماره تلگرام بدید.

ربات توپ انداز پینگ پنگ اسپین ها و پیج های مختلف را در نقاط مختلف میز با سرعت های متنوع پرتاب میکند و سرعت دست و سرعت و استقامت پا و در نتیجه آمادگی جسمانی و رقص پا را در بازیکنان تنیس روی میز افزایش میدهد و همه ی اینها کمک میکند تا سرعت عکس العمل بازیکنان زیاد تر شود. ربات بخشی از کار مربیان پینگ پنگ جهان ، یعنی توپ اندازی را انجام میدهد و بسیاری از بازیکنان تیم های ملی جهان ، ساعت هایی در هفته را به تمرین با ربات پینگ پنگ یا مربی میگذارند. قیمت دستگاه پرتاب توپ پینگ پنگ ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومن میباشد.

ربات توپ انداز تنیس روی میز میتواند در سرعت ها و فرکانس ها ( تعداد در دقیقه ) و سرعت های متفاوت سر تنظیم شود.طبیعتا سرعت های پایین تر مخصوص ابتدای تمرین به منظور گرم کردن و خصوصا مناسب برای بازیکنان تنیس روی میز با سطح مبتدی تا نیمه حرفه ایست و سرعت بالاتر مناسب بعد از گرم شدن و مناسب بازیکنان تنیس روی میز نیمه حرفه ای تا حرفه ایست. دستگاه ربات پینگ پنگ توپ انداز تنیس روی میز کورنیلیو بهترین وسیله برای تمرین شما بدون دسترسی به مربی ، حریف تمرینی یا نرفتن به باشگاه است

کلاس پینگ پنگ در تهران :: آموزش پینگ پنگ در باشگاه های پینگ پنگ

کلاس پینگ پنگ در تهران به صورت حرفه ای تحت نظر مربیان پینگ پنگ حرفه ای و با سابقه ی کشور

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی در باشگاه های پینگ پنگ تهران :

آموزش پینگ پنگ حرفه ای در باشگاه های تنیس روی میز در مناطق مختلف شمال تهران ، شرق تهران ، غرب تهران ، مرکز و جنوب تهران

باشگاه پینگ پنگ محلاتی واقع در مینی سیتی

باشگاه پینگ پنگ سلمان فارسی واقع در تهرانپارس بلوار پروین

باشگاه پینگ پنگ شهرآرا واقع در شهرآرا

باشگاه پینگ پنگ پیام واقع در سیدخندان

جهت آموزش پینگ پنگ ویدئویی به لینک PINGPONGSHOP.IR  مراجعه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر باشگاه ها به لینک PINGPONGIRAN.IR مراجعه کنید.

 

خبر فوری در مورد ملی پوش تیم ملی تنیس روی میز ایران ، پیشکسوت تیم ملی پینگ پنگ ایران در بستر بیماری

ملی پوش پیشکسوت تنیس روی میز ایران در بستر بیماری

باخبر شدیم که نعمت الله عالمیان(عموی برادران عالمیان) قهرمان سابق تیم ملی وپیشکسوت با اخلاق و ماندگار تنیس روی میز ایران این روزها با بیماری خونی نادر وخطرناکی در حال مبارزه طاقت فرسا می باشد.

با تاسف باید اعلام کنیم که بعد از اینکه دوره شیمی درمانی موفقیت آمیز نبوده است طبق نظر پزشکان ،این قهرمان ارزنده و ماندگار کشورمان نیازمند پیوند استخوان می باشد.

عمل پیوند استخوان مستلزم هزینه های سرسام آور پزشکی بوده که با توجه به شرایط موجود بعد از الطاف الهی چشم امید این قهرمان با اخلاق ومردمی به کرم وبزرگمنشی خانواده همیشه در صحنه و بزرگوار تنیس روی میز ایران می باشد.

از کسانی که توانایی کمک کردن و یاری رساندن دارند تمنا دارد تا مساعدات مالی خود را به شماره حساب زیر نزد بانک تجارت به نام نعمت الله عالمیان واریز نمایند.

۵۸۵۹۸۳۱۰۰۷۳۱۱۹۰۴

بدینوسیله از تمام افراد وشخصیتها وخصوصا وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون تنیس روی میز خصوصا مسئولین سایتها و گروها و کانالها اعم از فضای مجازی وغیره تمنا دارد تا با ایجاد یک کمپین در این ارتباط مردانگی وبزرگواری خود را به رخ جامعه ورزش کشیده و در نهایت با کمک به همنوع و اهالی اصیل این خانواده ، برگ زرینی دیگر از تاریخ را به نام خود رقم بزنند.